PRZYJĘCIE WESELNE

Zorganizuj z nami swoje ważne przyjęcie okolicznościowe, rodzinne i firmowe.

Szanowni Narzeczeni,

Dzień, w którym dwa zakochane serca powiedzą sobie TAK, podczas składania ślubów małżeńskich, musi być dniem wyjątkowym. W tym dniu Młoda Para jest najważniejsza i tak naprawdę to Ona tworzy klimat całej uroczystości. Jednak aby taki dzień był długo pamiętany, nie tylko przez Nowożeńców ale i ich Gości, należy wyróżnić go odpowiednią oprawą.

Ceremonia zaślubin jest wydarzeniem oczekiwanym i radosnym, jednak przygotowania z nią związane są czasochłonne i mogą być stresujące. Ośrodek Jawor w Polańczyku wraz ze swoją profesjonalną obsługą, proponuje pomoc przyszłym nowożeńcom i ich rodzicom w zorganizowaniu przyjęcia weselnego. Doradca weselny wraz z Mistrzem Kuchni i zespołem kelnerskim zadbają o przyjecie aby para młoda i ich rodzice mogli cieszyć się tą wyjątkową chwilą bez obciążeń obowiązkami.

W eleganckich salach bankietowych może odbyć się zarówno skromne jak i huczne przyjęcie. A doskonałą lokalizację w sercu Bieszczad można wykorzystać do wykonania przepięknej pamiątki w postaci zdjęć plenerowych. Ośrodek Jawor w Polańczyku dla Młodej Pary przygotował specjalna ofertę weselną oraz pakiet z noclegiem dla gości.

Zaplanuj z nami swój wyjątkowy dzień! Zadzwoń, aby poznać szczegóły.