O JAWORZE

 

Jawor Polańczyk - noclegi, szkolenia, konferencje, eventy +48 13 469 2031 - partner grupy Centrum Usług Logistycznych

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Jawor” położony w centrum miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk, nad Zalewem Solińskim zawsze ugości Cię swoim spokojem i urokiem Bieszczad. Połonina Wetlińska czy Caryńska odkryje swoje kręte grzbiety, zarówno przed początkującymi pasjonatami pieszych wypraw, jak i profesjonalistami szukającymi pełnych wyzwań szlaków.

Jedyne takie miejsce w Polsce gdzie nawet krótki weekendowy wyjazd pozwala na połączenie wypoczynku w górach i nad morzem. Tak czyste i malowniczo położone jezioro górskie, to prawdziwy raj dla żeglarzy, wędkarzy i wielbicieli odpoczynku na wodzie. Przystań wodna z bogatą infrastrukturą jest w odległości 200m od ośrodka.

Szczególnie dogodne warunki do żeglowania panują w czerwcu oraz we wrześniu i październiku. Można tu łowić ryby słodkowodne wszystkich gatunków. Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie wewnętrznych korytarzy Zapory Solińskiej, a także turbin elektrowni wodnej.

Do dyspozycji gości oddajemy 84 pokoje z łazienkami, wyposażone w w lodówkę, TV, czajnik bezprzewodowy, telefon, radio. 

4 przestrzenne sale konferencyjne, w których pomieścimy od 20 do 300 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, doskonale sprawdzą się w celu organizacji wydarzeń o zróżnicowanym charakterze.

Na terenie Ośrodka dostępne są: duży plac zabaw dla dzieci oraz specjalnie zaprojektowana altana grillowa oraz przestrzeń do biesiadowania i organizacji imprez plenerowych z ogniskiem.

Zapraszamy przez cały rok!

 

Centrum Usług Logistycznych - usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne, lotniskowe, paliwowe